Techniczne drzwi stalowe ENSAMBLADA 990 x 1990

Z pełnym przekonaniem możemy polecić drzwi z serii ENSAMBLADA każdemu, kto szuka trwałego, prostego w montażu i posiadającego doskonałe parametry użytkowe produktu. Zachęcamy do poznania specyfiki modelu ENSAMBLADA 990 x 1990.

Stalowe drzwi techniczne o wielorakim zastosowaniu

Produkty z serii ENSAMBLADA mogą służyć zarówno jako drzwi wewnętrzne, jak i zewnętrzne. Ich właściwości pozwalają na korzystanie z nich tak w obiektach mieszkalnych, jak i lokalach usługowych czy pomieszczeniach przemysłowych i magazynowych. Z racji swojej dużej wytrzymałości, są rekomendowane szczególnie do budynków, gdzie drzwi zazwyczaj są narażone na wiele uszkodzeń mechanicznych, czyli wszelkiego rodzaju hal magazynowych czy wytwórczych, w których pracują duże maszyny. Nie tylko są one odporne na uderzenia, ale też świetnie tłumią hałasy, więc będą stanowiły dobrą i skuteczną barierę dźwięku między częścią przemysłową a biurową. Zamówienia na opisywany model są realizowane w ciągu około 6 tygodni. W standardzie są malowane proszkowo na kolor Standard RAL7035 (szary), ale swoim Klientom oferujemy możliwość zamówienia drzwi technicznych w dowolnym kolorze z powyższej palety.

Drzwi techniczne ENSAMBLADA – konstrukcja

Swoje doskonałe właściwości użytkowe drzwi stalowe ENSAMBLADA zawdzięczają specjalnej konstrukcji i starannie dobranym materiałom, które wykorzystaliśmy do ich produkcji. Skrzydło drzwiowe składa się z dwóch płyt z ocynkowanej stali, z których każda ma grubość 0,5 mm. Pomiędzy nie wprowadzany jest pod ciśnieniem ekologiczny materiał o właściwościach zapewniających wysoką wytrzymałość, odporność termiczną oraz akustyczną. Całe skrzydło ma grubość 38 mm. Ponadto do każdych drzwi dodawane są w zestawie minimum dwa (ich ostateczna ilość zależy od wysokości towaru) zawiasy marki Andreu, przykręcane do skrzydła i montowane do ościeżnicy. Oprócz tego w standardzie dostarczane są także dwie klamki z szyldami z otworami na klucze. Drzwi zamyka się na stalowy, wpuszczany zamek z jednopunktowym systemem ryglowania, wyposażony we wkładkę patentową z brązu z kluczami. Staraliśmy się jak najlepiej dopracować konstrukcję drzwi technicznych, dlatego skrzydła i ościeżnice uzupełniliśmy o wsporniki naroży. Detale te pozwalają zachować sztywność konstrukcji i utrzymać właściwą pozycję produktu na czas montażu.

?>