Techniczne drzwi stalowe ENSAMBLADA 890 x 1990

Solidna konstrukcja, prosta forma, estetyczny wygląd i konkurencyjna cena – to najważniejsze zalety drzwi z serii ENSAMBLADA o wymiarach 890 x 1990 mm. Podobnie jak inne modele, znajdują one szerokie zastosowanie w budownictwie mieszkaniowym, przemysłowym i użytkowym.

Stalowe drzwi techniczne – dlaczego warto zainwestować w ich zakup?

Dużą bolączką właścicieli obiektów przemysłowych lub lokali użytkowych jest problem z szybko zużywającymi się drzwiami. W miejscach, gdzie są one mocno eksploatowane, narażone są na wiele uszkodzeń mechanicznych. Szukając rozwiązania dla tego problemu, skonstruowaliśmy serię drzwi ENSAMBLADA, odznaczających się bardzo dużą odpornością mechaniczną i termiczną, ale też doskonałymi właściwościami akustycznymi. Drzwi te skutecznie pochłaniają dźwięki, więc z powodzeniem mogą służyć do oddzielania od siebie pomieszczeń, w których zazwyczaj panuje spory hałas. Ten efekt udało nam się osiągnąć poprzez zastosowanie specjalistycznego, w pełni ekologicznego materiału, który wstrzykiwany jest pod ciśnieniem pomiędzy dwie ocynkowane płyty stalowe, składające się na konstrukcje skrzydła.

Drzwi stalowe od zaufanego producenta

Wytwarzane z wykorzystaniem surowców najwyższej jakości, o dokładnie przebadanych właściwościach i parametrach – takie właśnie są drzwi stalowe ENSAMBLADA. Realizacja zamówień trwa około 6 tygodni, a dostarczane do naszych Klientów zestawy zawierają – oprócz skrzydła drzwiowego z kompletem zawiasów Andreu – ościeżnicę CS4, zamek wpuszczany i czarne klamki U-form z szyldami. Drzwi zamykane są przy użyciu stalowego, wpuszczanego zamka, wyposażonego w jednopunktowy mechanizm ryglowania oraz wkładkę patentową z brązu z kluczami. Do każdego zestawu zakupionych drzwi dołączamy dwie klamki z szyldami z otworami na klucze. Zależy nam na tym, by zarówno użytkowanie naszych produktów, jak i ich montaż nie przysparzały użytkownikom żadnych problemów, dlatego dla zapewnienia odpowiedniej sztywności skrzydła i ościeżnicy oraz dla ułatwienia zachowania ich odpowiedniej pozycji podczas montażu, zostały one wzbogacone o wsporniki naroży. Zainteresowanych zakupem pasujących akcesoriów zachęcamy do zapoznania się z propozycjami przedstawionymi w zakładce „Akcesoria podstawowe”. Wkładki do prezentowanego modelu drzwi technicznych sprzedawane są oddzielnie. Nasi konsultanci chętnie pomogą w znalezieniu modelu najbardziej odpowiedniego dla Państwa potrzeb. Zapraszamy do kontaktu.

?>