Techniczne drzwi stalowe ENSAMBLADA 690 x 2090

Solidne i wytrzymałe drzwi stalowe ENSAMBLADA posiadają wyjątkowo trwałą konstrukcję, składającą się z dwóch 0,5 mm, stalowych, ocynkowanych płyt, w systemie łączenia bez spawania. Dostępne są jako modele jedno- lub dwuskrzydłowe z ościeżnicą kątową. Skrzydło  wypełnione zostało materiałem ekologicznym, który gwarantuje doskonałą odporność termiczną i akustyczną oraz bardzo dobrą wytrzymałość, a jego grubość  wynosi 38 mm. Produkt wyposażono w co najmniej dwa 2,5 mm zawiasy, montowane bezpośrednio do ościeżnicy.

Powierzchnia drzwi jest malowana proszkowo, kolorem RAL7035, jednak Klient ma możliwość wybrania innej barwy z palety – na indywidualne zamówienie. Dodatkowo istnieje możliwość:

  • wykończenia produktu specjalną powłoką (antifinger);
  • oklejenia skrzydła folią PCV w dowolnym kolorze z palety RAL;
  • wykonania produktu ze stali nierdzewnej;
  • pomalowania drzwi i ościeżnicy w innych kolorach.

Wyposażenie produktów ENSAMBLADA

Wszystkie modele  ENSAMBLADA posiadają ościeżnice CS4 lub C70, malowane w standardowych kolorach – RAL7035. Są one wykonane z wysokiej jakości stali ocynkowanej, grubości od 1,0 mm do 1,2 mm.  Łatwo instaluje się  je w ścianie, za pomocą 6 solidnych, stalowych kotew. Standardowe produkty z serii ENSAMBLADA wyposażone są w dwie klamki wykonane z bardzo wytrzymałego i mocnego materiału, posiadające szyldy z otworami na klucze. Wyroby są w kolorze czarnym, a ich kształt jest zbliżony do litery U. Mocowanie odbywa się dzięki śrubom przelotowym. Istnieje możliwość doposażenia drzwi w klamki ze stali nierdzewnej, dźwignie paniczne lub gałki.

Dodatkowe elementy do drzwi stalowych

ENSAMBLADA to drzwi techniczne, które można wyposażyć w dodatkowe przeszklenia o kształcie prostokąta, kwadratu lub rozety. Oferujemy możliwość pomalowania ramy przeszklenia na kolor dostępny w palecie RAL. Istnieje również możliwość zakupu produktu wraz z kratkami wentylacyjnymi pozwalającymi nie tylko na swobodny przepływ powietrza, ale i ochronę przed przenikaniem wody. Mogą być one zamontowane w wielu konfiguracjach, zarówno u góry, jak i u dołu drzwi. Polecamy także opcję zakupu różnych rodzajów samozamykaczy, takich jak np. model TS 11Eco Schulte, który można zastosować do skrzydła o szerokości 1250 mm.

Inne akcesoria godne uwagi

ENSAMBLADA to stalowe drzwi techniczne, które można wyposażyć w wiele innych dodatkowych elementów, takich jak:

  • dodatkowe zamki wpuszczane bądź nawierzchniowe,
  • kontrolę dostępu,
  • uszczelnienia progu,
  • różne modele klamek i dźwigni,
  • odkopnik.