Drzwi techniczne

Serdecznie zachęcamy do zapoznania się ze szczegółami naszej wyjątkowej oferty, w której znajdują się drzwi techniczne. Jako doświadczeni specjaliści zadbaliśmy o to, aby w prezentowanym asortymencie znalazły się wyłącznie najwyższej klasy produkty takich marek jak Andreu Barbera i POL-SKONE. Dbałość o każdy detal wykonania oraz wykorzystanie najlepszych dostępnych na rynku materiałów to kwestie, które sprawiają, że propozycję doskonale przystosowaną do indywidualnych potrzeb znajdzie u nas każdy odbiorca – zarówno indywidualny, jak i hurtowy.

Jeżeli chodzi o drzwi techniczne, to wszyscy klienci mogą liczyć nie tylko na kompleksowy wymiar obsługi, ale także na szeroko zakrojone doradztwo dotyczące tego, który produkt wybrać. Gwarantujemy sprawną realizację powierzonego nam zamówienia, podejmujemy się nawet najbardziej skomplikowanych projektów i zapewniamy konkurencyjne warunki współpracy. Zapraszamy do kontaktu już dziś!

Zastosowanie drzwi technicznych

Jedną z największych zalet dostępnych w naszym sklepie drzwi technicznych jest to, że mają bardzo uniwersalne zastosowanie. Najczęściej wykorzystuje się je w garażach, magazynach i obiektach gospodarczych takich jak m.in. piwnice oraz kotłownie. Dzięki doskonale przemyślanej i solidnej konstrukcji wysokiej klasy drzwi techniczne są odporne nie tylko na ewentualne uszkodzenia mechaniczne, ale także na długotrwałe oddziaływanie niesprzyjających warunków atmosferycznych takich jak wilgoć oraz promieniowanie ultrafioletowe.

Co równie istotne – nasze produkty świetnie sprawdzą się w obiektach użyteczności publicznej oraz sklepach wielkopowierzchniowych. Nie mamy żadnych wątpliwości, że prezentowana oferta wyczerpie oczekiwania nawet najbardziej wymagających odbiorców!

Drzwi techniczne a izolacja termiczna

Jednym z kluczowych czynników decydujących o tym, z jak dobrymi drzwiami technicznymi ma się do czynienia, jest tzw. współczynnik przenikania ciepła. Zapewniamy, że dostępna w naszej ofercie stolarka otworowa spełnia wszystkie rygorystyczne normy dotyczące energooszczędności. Dobre parametry w tym zakresie mają oczywiście korzystny wpływ na możliwość zatrzymania ciepłego powietrza wewnątrz budynku. To z kolei przekłada się na odczuwalnie niższe rachunki za ogrzewanie.

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających klientów, zadbaliśmy o to, aby prezentowana oferta miała charakter kompleksowy. Oferujemy sprawdzone modele drzwi technicznych, a w razie zaistnienia takiej konieczności możemy przygotować konstrukcję na indywidualne zamówienie. Do współpracy zapraszamy klientów indywidualnych, wykonawców oraz zarządców budynków użyteczności publicznej i przemysłowych.

Co z estetyką drzwi technicznych?

Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, że dla naszych klientów istotne są kwestie związane nie tylko z trwałością i funkcjonalnością drzwi technicznych, ale także z ich estetyką. Dlatego też wszystkim zainteresowanym zakupem proponujemy wiele ciekawych rozwiązań utrzymanych zarówno w stylistyce nowoczesnej, jak i klasycznej. Klienci mogą wybierać wśród modeli o symetrycznej konstrukcji z uniwersalnymi zawiasami, ze wzmocnionymi kratkami wentylacyjnymi lub tymi wykonywanymi bez spawania.

Dobrze wiemy o tym, że jeżeli chodzi o estetykę drzwi technicznych – szczególnie tych zewnętrznych – to nie ma tutaj miejsca ani na półśrodki, ani na kompromisy. Serdecznie zapraszamy zatem do zapoznania się ze szczegółami oferty!

Drzwi techniczne – skorzystaj z najlepszej oferty!

Dostępna w naszej ofercie stolarka otworowa jest najlepszym przykładem tego, że umiejętnie dobrane drzwi techniczne mogą być bardzo trwałe, wyjątkowo funkcjonalne oraz niezwykle estetyczne. Możemy pochwalić się wieloletnim doświadczeniem w branży. Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie, gwarantując przy tym najwyższy możliwy standard obsługi. W celu uzyskania szczegółowych informacji dotyczących poszczególnych produktów zapraszamy do kontaktu oraz do składania zapytań ofertowych.

Drzwi techniczne drewniane

Drzwi techniczne drewniane, dźwiękoizolacyjne

Uniwersalne przeznaczenie

Sposób i jakość wykonania oferowanych drzwi przemysłowych sprawia, że są one uniwersalne i możliwe do zastosowania w każdego typu obiektach. Dedykujemy je osobom ceniącym sobie przede wszystkim ekonomiczne rozwiązania, pragnące zachować walory estetyczne i użyteczne drzwi. Oprócz zastosowania w obiektach przemysłowych doskonale sprawdzają się w budynkach mieszkalnych, użyteczności publicznej lub zamieszkania zbiorowego.

Dostępne w naszej ofercie konstrukcje wyróżniają się znakomitymi parametrami wytrzymałościowymi, włącznie z wysoką odpornością na ogień. Ponieważ wykonano je z materiałów i w technologiach ograniczających rozprzestrzenianie się płomieni, z powodzeniem służą jako techniczne drzwi przeciwpożarowe. Oznacza to, że można je zamontować w przestrzeniach i pomieszczeniach, w których istnieje podwyższone ryzyko zapłonu, zaprószenia się ognia czy wybuchu.

Izolacja dźwiękowa i termiczna naszych drzwi technicznych

Równie ważnym zadaniem, jakie spełnia nasza stolarka, jest zapewnienie skutecznej izolacji dźwiękowej i termicznej. To niezwykle istotne aspekty z punktu widzenia komfortu życia i energooszczędności. W dobrze wyciszonych wnętrzach żyje się po prostu wygodnie z uwagi na poczucie prywatności i brak nieporządnych dźwięków w pomieszczeniach, które mogą przeszkadzać w codziennych czynnościach. Z kolei fakt, że drzwi techniczne bardzo dobrze izolują termicznie i zapobiegają powstawaniu mostków cieplnych, przekłada się na oszczędności wynikające ze skutecznego utrzymania pożądanej temperatury we wnętrzach.

Przykładowe drzwi dźwiękoizolacyjne z naszej oferty.

Decydując się na nasze produkty, stawiasz na bezpieczeństwo, wieloletnią trwałość oraz atrakcyjność i uniwersalność wizualną, jednak aby w stu procentach wykorzystać ich potencjał, pamiętaj o profesjonalnym montażu. Wyłącznie pod warunkiem prawidłowego umieszczenia konstrukcji w futrynie można oczekiwać zachowania pełni jej właściwości. Dlatego zdecydowanie warto powierzyć to zadanie doświadczonym fachowcom, a takich znajdziesz w naszym zespole. Jeśli sobie życzysz, z przyjemnością wykonany montaż na Twoje zlecenie.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą drzwi technicznych wielofunkcyjnych. Chętnie udzielimy odpowiedzi na pytania z Państwa strony, doradzimy, pomożemy w wyborze optymalnych rozwiązań dla danego projektu budowlanego.

Drzwi techniczne – Nasza oferta:

GAMMA - drzwi techniczne

GAMMA - drzwi techniczne

W magazynach, przemyśle, jak i w szpitalach (szczególnie w pracowniach RTG) zastosowanie znajdują drzwi techniczne Gamma. Są to niezawodne drzwi nawet w ciężkich warunkach eksploatacji. Konstrukcję skrzydła drzwiowego stanowi drewniany ramiak, z kolei płyta wiórowa pełni rolę wypełnienia. Proponowane drzwi techniczne dostępne są w systemie przylgowym. W ofercie znajdują się zarówno ościeżnice drewniane, jak i metalowe. Poza tym istnieje możliwość wyboru między ościeżnicą stałą i regulowaną. Drzwi Gamma wyposażone, są w zawiasy, zamek wpuszczany jednopunktowy i uszczelkę opadającą. Na specjalne zamówienie zapewniamy dodatki poprawiające bezpieczeństwo użytkowania, np. dźwignię antypaniczną.

Drzwi techniczne: drewniane i dźwiękoszczelne

Dźwiękoizolacyjne drzwi techniczne jednoskrzydłowe

Dźwiękoizolacyjne drzwi jednoskrzydłowe, ich ramiak wykonany jest z drewna iglastego. Dostępne są dwa rodzaje wypełnienia – płyta wiórowa pełna lub specjalna konstrukcja POL-SKONE. Proponowane drzwi pokrywa produkowany w technologii ciągłej laminat CPL, wysokociśnieniowy laminat HPL oraz folia drewnopodoba. Dostępne są one jedynie w systemie przylgowym i z trzema rodzajami ościeżnic: drewnianą, metalową, regulowaną DIN. Standardowe modele wyposażone są w uszczelkę opadającą, zawiasy, zamek w wersji na klucz lub wkładkę. Na specjalne zamówienie dostarczamy drzwi drewniane dźwiękoszczelne wyposażone w rozwiązania techniczne mające wpływ na bezpieczeństwo i łatwość użytkowania, m.in. szyldy z kontrolą dostępu, które ograniczają dostęp do pomieszczeń osobom nieuprawnionym.

Drzwi techniczne: drewniane i dźwiękoszczelne
Dźwiękoszczelne drzwi techniczne wielofunkcyjne - DUO

Dźwiękoszczelne drzwi techniczne wielofunkcyjne - DUO

Dźwiękoszczelne drzwi techniczne DUO posiadają konstrukcję, której najważniejszym elementem jest ramiak z drewna iglastego. Pokryty jest on charakteryzującą się dużą twardością płytą HDF. Wysoką wytrzymałość na uszkodzenia mechaniczne proponowane drzwi techniczne drewniane zawdzięczają laminowaniu. Dostępne są one w systemie bezprzylgowym. Istnieje możliwość wyboru między wersją jedno- i dwuskrzydłową oraz między dwoma rodzajami ościeżnic: drewnianą stałą DUO i drewnianą regulowaną DUO. Standardowy model zaopatrzony jest w zamek (magnetyczny lub zapadkowy) w wersji na klucz lub wkładkę, zawias kryty oraz uszczelki opadające, które zabezpieczającą pomieszczenia przed przedostawaniem się m.in. powietrza, światła. Na specjalne zamówienie może on zostać wyposażony, m.in. w wizjer.

HIGRO - drzwi techniczne, wielofunkcyjne

HIGRO – drzwi stalowe, techniczne

W pomieszczeniach, w których panuje wysoka temperatura i podwyższona wilgotność względna powietrza zastosowanie znajdują jednoskrzydłowe drzwi techniczne, wielofunkcyjne HIGRO. Dostępne są one w systemie bezprzylgowym, z ościeżnicą metalową stałą. Ich poliuretanowy ramiak wypełniony jest wkładem termoizolacyjnym. Dzięki zalaminowaniu proponowane drzwi drewniane wyróżniają się wydłużoną żywotnością. Spełniają wymagania 2 klasy wytrzymałości mechanicznej. Decydując się na przeszkloną wersję, można wybierać spośród dwóch rodzajów szyb (przezierna lub matowa) i dwóch rodzajów ramek (ze stali nierdzewnej lub typu bulaj). W standardowym modelu drzwi drewnianych HIGRO znajduje się zamek wpuszczany i 2 zawiasy czopowe. Zainteresowani mogą zamówić wersję, m.in. z kratką wentylacyjną.

HIGRO - drzwi techniczne, wielofunkcyjne
Deco Invest - drzwi techniczne

Deco Invest - drzwi techniczne

W przemyśle, budownictwie mieszkalnym i obiektach użyteczności publicznej zastosowanie znajdują jednoskrzydłowe drzwi techniczne DECO INVEST. Wykonany z drewna iglastego ramiak skrzydła przylgowego wypełniony jest płytą wiórową otworowaną (lub płytą wiórową pełną – na specjalne zamówienie). Istnieje możliwość wyboru między ościeżnicą stalową stałą i regulowaną, z tym że druga z wymienionych opcji jest dostępną za dotykową dopłatą. Proponowane drzwi techniczne, drewniane można nabyć w wersji z przeszkleniem wykonanym ze szkła hartowanego przeziernego lub matowego. Standardowy model wyróżnia się bogatym wyposażeniem, poza zamkiem jednopunktowym oferowane drzwi techniczne posiadają zawiasy typu T, wzmocnienie pod samozamykacz i wykonane ze stali nierdzewnej zabezpieczenie krawędzi skrzydła.

Bogata oferta drzwi technicznych Doortrade

Oferujemy bogaty asortyment ekonomicznych drzwi technicznych o wysokich parametrach użytkowych markowych producentów Andreu Barbera i POL-SKONE. Wielofunkcyjne drzwi techniczne znajdują szerokie zastosowanie w garażach, magazynach i obiektach gospodarczych jak piwnice, kotłownie. Ponieważ wykonano je w sposób wyjątkowo precyzyjny i przy użyciu solidnych materiałów oraz trwałych mechanizmów, wyróżniają się znakomitą wytrzymałością nawet przy bardzo intensywnym użytkowaniu. Co równie istotne, oferowane przez naszą firmę techniczne drzwi stalowe i drewniane są komfortowe w eksploatacji, a ich atrakcyjny i uniwersalny design sprawia, że doskonale nadają się do wszelkiego typu przestrzeni i pomieszczeń niezależnie od ich przeznaczenia i stylu wykończenia.

Posiadamy drzwi techniczne:

  • wewnętrzne i zewnętrzne,
  • w szerokiej palecie kolorów,
  • wykonane z blachy ocynkowanej,
  • symetrycznej konstrukcji z uniwersalnymi zawiasami,
  • ze wzmocnionymi kratkami wentylacyjnymi,
  • wykonywane bez spawania,
  • kompletne do montażu.

Nowatorskie rozwiązania producentów sprawiają, że drzwi przemysłowe dostępne w naszej ofercie charakteryzują się dużą wytrzymałością, odpornością termiczną i akustyczną. Różne warianty pozwalają Klientom na wybór optymalnego dla siebie rozwiązania.

?>