Drzwi techniczne

Oferujemy bogaty asortyment ekonomicznych drzwi technicznych o wysokich parametrach użytkowych markowych producentów Andreu Barbera i POL-SKONE. Wielofunkcyjne drzwi techniczne znajdują szerokie zastosowanie w garażach, magazynach i obiektach gospodarczych jak piwnice, kotłownie.

Posiadamy drzwi:

  • wewnętrzne i zewnętrzne,
  • w szerokiej palecie kolorów,
  • wykonane z blachy ocynkowanej,
  • symetrycznej konstrukcji z uniwersalnymi zawiasami,
  • ze wzmocnionymi kratkami wentylacyjnymi,
  • wykonywane bez spawania,
  • kompletne do montażu.

Nowatorskie rozwiązania producentów sprawiają, że drzwi przemysłowe dostępne w naszej ofercie charakteryzują się dużą wytrzymałością, odpornością termiczną i akustyczną. Różne warianty pozwalają Klientom na wybór optymalnego dla siebie rozwiązania.

Uniwersalne przeznaczenie

Sposób i jakość wykonania oferowanych drzwi przemysłowych sprawia, że są one uniwersalne i możliwe do zastosowania w każdego typu obiektach. Dedykujemy je osobom ceniącym sobie przede wszystkim ekonomiczne rozwiązania, pragnące zachować walory estetyczne i użyteczne drzwi. Oprócz zastosowania w obiektach przemysłowych doskonale sprawdzają się w budynkach mieszkalnych, użyteczności publicznej lub zamieszkania zbiorowego.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą drzwi technicznych wielofunkcyjnych. Chętnie udzielimy odpowiedzi na pytania z Państwa strony, doradzimy, pomożemy w wyborze optymalnych rozwiązań dla danego projektu budowlanego.

GAMMA - drzwi techniczne

W magazynach, przemyśle, jak i w szpitalach (szczególnie w pracowniach RTG) zastosowanie znajdują drzwi techniczne Gamma. Są to niezawodne drzwi nawet w ciężkich warunkach eksploatacji. Konstrukcję skrzydła drzwiowego stanowi drewniany ramiak, z kolei płyta wiórowa pełni rolę wypełnienia. Proponowane drzwi techniczne dostępne są w systemie przylgowym. W ofercie znajdują się zarówno ościeżnice drewniane, jak i metalowe. Poza tym istnieje możliwość wyboru między ościeżnicą stałą i regulowaną. Drzwi Gamma wyposażone, są w zawiasy, zamek wpuszczany jednopunktowy i uszczelkę opadającą. Na specjalne zamówienie zapewniamy dodatki poprawiające bezpieczeństwo użytkowania, np. dźwignię antypaniczną.

Dźwiękoizolacyjne drzwi jednoskrzydłowe, ich ramiak wykonany jest z drewna iglastego. Dostępne są dwa rodzaje wypełnienia – płyta wiórowa pełna lub specjalna konstrukcja POL-SKONE. Proponowane drzwi pokrywa produkowany w technologii ciągłej laminat CPL, wysokociśnieniowy laminat HPL oraz folia drewnopodoba. Dostępne są one jedynie w systemie przylgowym i z trzema rodzajami ościeżnic: drewnianą, metalową, regulowaną DIN. Standardowe modele wyposażone są w uszczelkę opadającą, zawiasy, zamek w wersji na klucz lub wkładkę. Na specjalne zamówienie dostarczamy drzwi drewniane dźwiękoszczelne wyposażone w rozwiązania techniczne mające wpływ na bezpieczeństwo i łatwość użytkowania, m.in. szyldy z kontrolą dostępu, które ograniczają dostęp do pomieszczeń osobom nieuprawnionym.

Drzwi drewniane i dźwiękoszczelne
Dźwiękoszczelne drzwi wielofunkcyjne - DUO

Dźwiękoszczelne drzwi DUO posiadają konstrukcję, której najważniejszym elementem jest ramiak z drewna iglastego. Pokryty jest on charakteryzującą się dużą twardością płytą HDF. Wysoką wytrzymałość na uszkodzenia mechaniczne proponowane drzwi drewniane zawdzięczają laminowaniu. Dostępne są one w systemie bezprzylgowym. Istnieje możliwość wyboru między wersją jedno- i dwuskrzydłową oraz między dwoma rodzajami ościeżnic: drewnianą stałą DUO i drewnianą regulowaną DUO. Standardowy model zaopatrzony jest w zamek (magnetyczny lub zapadkowy) w wersji na klucz lub wkładkę, zawias kryty oraz uszczelki opadające, które zabezpieczającą pomieszczenia przed przedostawaniem się m.in. powietrza, światła. Na specjalne zamówienie może on zostać wyposażony, m.in. w wizjer.

W pomieszczeniach, w których panuje wysoka temperatura i podwyższona wilgotność względna powietrza zastosowanie znajdują jednoskrzydłowe drzwi wielofunkcyjne HIGRO. Dostępne są one w systemie bezprzylgowym, z ościeżnicą metalową stałą. Ich poliuretanowy ramiak wypełniony jest wkładem termoizolacyjnym. Dzięki zalaminowaniu proponowane drzwi drewniane wyróżniają się wydłużoną żywotnością. Spełniają wymagania 2 klasy wytrzymałości mechanicznej. Decydując się na przeszkloną wersję, można wybierać spośród dwóch rodzajów szyb (przezierna lub matowa) i dwóch rodzajów ramek (ze stali nierdzewnej lub typu bulaj). W standardowym modelu drzwi drewnianych HIGRO znajduje się zamek wpuszczany i 2 zawiasy czopowe. Zainteresowani mogą zamówić wersję, m.in. z kratką wentylacyjną.

HIGRO - drzwi techniczne, wielofunkcyjne
Deco Invest - drzwi techniczne

W przemyśle, budownictwie mieszkalnym i obiektach użyteczności publicznej zastosowanie znajdują jednoskrzydłowe drzwi techniczne DECO INVEST. Wykonany z drewna iglastego ramiak skrzydła przylgowego wypełniony jest płytą wiórową otworowaną (lub płytą wiórową pełną – na specjalne zamówienie). Istnieje możliwość wyboru między ościeżnicą stalową stałą i regulowaną, z tym że druga z wymienionych opcji jest dostępną za dotykową dopłatą. Proponowane drzwi drewniane można nabyć w wersji z przeszkleniem wykonanym ze szkła hartowanego przeziernego lub matowego. Standardowy model wyróżnia się bogatym wyposażeniem, poza zamkiem jednopunktowym oferowane drzwi techniczne posiadają zawiasy typu T, wzmocnienie pod samozamykacz i wykonane ze stali nierdzewnej zabezpieczenie krawędzi skrzydła.