Drzwi TURIA 800x2050 ze stali, przeciwpożarowe EI60

Gotowy do montażu komplet z drzwiami stalowymi przeciwpożarowymi EI60, w skład którego wchodzi ościeżnica kątowa, bolec antywyważeniowy ze stali, klamka w kształcie U-form, skrzydło, komplet zawiasów oraz wpuszczany zamek z wkładka patentową i trzema kluczami.

Zarówno skrzydło, jak i ościeżnica, wykonane są z najwyższej jakości blachy zabezpieczonej przed korozją. W przypadku skrzydła blacha ma grubość 0,8 mm i tworzy zamkniętą konstrukcję o grubości 63 mm. W jej wnętrzu zastosowano dwa płaty wełny mineralnej z płytą Pladur pomiędzy nimi. Do montażu skrzydła stosuje się trzy wytrzymałe zawiasy RF, zawiasy są wykonane z blachy ocynkowanej o grubości 3 mm).

Ościeżnica SC5 kątowa w standardzie

Dołączona do zestawu ościeżnica to konstrukcja wykonana z blachy o grubości 1,5 mm, ocynkowanej i łączonej bez spawania. Na obrzeżach znajdują się wyprofilowane miejsce na założenie uszczelki pęczniejącej oraz otwory montażowe wraz z depresją pod kołek. Na specjalne zamówienie możemy zaoferować ościeżnicę blokową lub obejmującą, zamiast standardowej kątowej.

Klamki oraz zawiasy stalowych drzwi przeciwpożarowych

Znajdująca się w zestawie klamka w kształcie U-form jest plastikowa, w czarnym kolorze, z metalowym rdzeniem. Dodatkowe stalowe szyldy znacząco poprawiają jej stabilność.

Zawiasy w wersji RF standardowo są wykonane z blachy ocynkowanej, ale można je zamówić w wersji ze stali nierdzewnej, wytrzymałej i odpornej na najtrudniejsze nawet warunki atmosferyczne.

Opcjonalne przeszklenie i kratki wentylacyjne w drzwiach PPOŻ jednoskrzydłowych

Jedną z opcji dodatkowych, które oferujemy, jest montaż przeszklenia oraz kratek wentylacyjnych. Oba elementy spełniają standardy ognioodporności w klasie EI60. Przeciwpożarowe kratki wentylacyjne muszą być zamontowane maksymalnie na wysokości 500 mm.

Wyposażenie dodatkowe i kolor wykończenia

Wszystkie oferowane drzwi stalowe przeciwpożarowe EI60 są standardowo wykończone w kolorze RAL 7035. Na specjalne zamówienie dostarczymy drzwi PPOŻ w innym, dowolnie wybranym kolorze z palety RAL.

W naszych drzwiach przeciwpożarowych można również montować wiele elementów wyposażenia dodatkowego. Między innymi: samozamykacze Eco Shulte lub Geze elektrozaczepy do kontroli dostępu, odkopniki, opcjonalne zamki w formie nawierzchniowej lub wpuszczanej i wiele innych rozwiązań.

Sprawdź pozostałe nasze drzwi przeciwpożarowe

?>