TURIA 800x2100 – ppoż EI60, ze stali

Solidna konstrukcja skrzydła drzwiowego została wykonana z blachy o grubości 0,8 mm łączonej bez stosowania spoin spawalniczych. Jest ona obustronnie ocynkowana i dodatkowo zabezpieczona zewnętrznie bezbarwnym laminatem z folii, który zwiększa jej odporność na uszkodzenia mechaniczne podczas transportu i montażu. Powierzchnia skrzydła została pokryta proszkowo farbą w kolorze RAL 7035. Zabezpieczenie przeciwpożarowe gwarantują dwie warstwy wełny mineralnej stanowiące wypełnienie, które zostały rozdzielone płytą pożarową Pladur. Całe skrzydło stalowe ma grubość 63 mm i mocowane jest na dwóch wytrzymałych zawiasach RF z ocynkowanej blachy od producenta Andreu Barbera S.L. Można również zamówić drzwi PPOŻ EI60 z zawiasami wykonanymi ze stali nierdzewnej o zwiększonej żywotności.

Solidna ościeżnica kątowa CS5

Skrzydło bezprogowe przeciwpożarowe montowane jest w kątowej ościeżnicy dołączonej do zestawu, która została wykonana z blachy o grubości 1,5 mm. Standardową ościeżnicę można zamienić na wersję blokową lub obejmującą (dostępne na indywidualne zamówienie). Poszczególnie blachy stalowe tworzące konstrukcję łączone są bez spawów. Ościeżnica w wersji podstawowej dostępna jest w kolorze RAL 7035. Dołączona jest do niej uszczelka EPDM, a sama konstrukcja posiada już nawiercone otwory montażowe.

Klamka oraz zamek do stalowych drzwi przeciwpożarowych

Do każdego zestawu dołączone są klamki w kolorze czarnym. Są one wykonane z tworzywa sztucznego i łączone za sobą za pośrednictwem metalowego trzpienia. Istnieje możliwość zamówienia klamek ze stali nierdzewnej.

Dodatkowe przeszklenie i kratki wentylacyjne

Na indywidualne zamówienie możemy zaoferować opcję montażu w drzwiach PPOŻ kratek wentylacyjnych. Dodatkowo na skrzydle mogą pojawić się także przeszklenia. Oba te elementy wyposażenia dodatkowego spełniają najwyższe standardy ochrony przeciwpożarowej EI60.

Uniwersalne rozwiązanie dopasowane do potrzeb

Konstrukcja tego produktu pozwala na zastosowanie wielu różnorodnych akcesoriów wyposażenia dodatkowego i dostosowania tym samym drzwi PPOŻ do indywidualnych potrzeb. W naszej ofercie znajdują się między innymi takie akcesoria jak:

  • urządzenie do kontroli dostępu,
  • dodatkowe uszczelnienie dla progu,
  • samozamykacze Eco Schulte lub Geze,
  • uszczelki progu.
  • Sztangi paniczne
  • Zamki elektryczne
  • Odkopniki ze stalli nierdzewnej
  • odboje

Sprawdź pozostałe nasze drzwi przeciwpożarowe

?>