TURIA EI60 dwuskrzydłowe 1400x2100 EI60

Nasze drzwi stalowe PPOŻ EI60 zostały wykonane z blachy ocynkowanej obustronnie o grubości 0,8 mm. W procesie produkcji do ich łączenia nie stosuje się spawania. Całe skrzydło ma grubość 63 mm i wypełnione jest dwiema warstwami wełny mineralnej. Dzięki temu skrzydło zapewnia nie tylko ochronę przeciwpożarową, ale także efektywnie tłumi hałasy.

Dwuskrzydłowe drzwi przeciwpożarowe EI60 – wyposażenie standardowe

Wszystkie modele produktów z tej serii są u nas sprzedawane z wyposażeniem podstawowym, w skład którego wchodzą:

  • wpuszczany zamek wkładka patentowa i trzy klucze
  • stalowa ościeżnica kątowa,
  • czarne klamki z tworzywa sztucznego w kształcie U-form połączone ze sobą stalowym trzpieniem,

O najwyższej jakości produktu zaświadcza Krajowa Ocena Techniczna

Ościeżnica i klamka do stalowych drzwi przeciwpożarowych

Ościeżnica kątowa jest dołączana do każdego zestawu z drzwiami przeciwpożarowymi EI60. Została wykonana z ocynkowanej blachy grubości 1,5 mm, łączonej bez spawania. Ościeżnica jest bezprogowa i na specjalne zamówienie można ją zamówić na wersję blokową lub obejmującą.

Dołączane do zestawu klamki plastikowe ze stalowym rdzeniem mogą być wymienione na gałkę, ślepy szyld , klamki wykonane ze stali nierdzewnej lub na tzw. dźwignie paniczne, które odpowiadają wymogom na drogach ewakuacyjnych w sklepach i w obiektach handlowych lub przemysłowych.

Dymoszczelność dzięki opcjonalnym uszczelkom

Istnieje możliwość zwiększenia ochrony PPOŻ poprzez zakup od naszej firmy specjalnych uszczelek montowanych pod skrzydłem oraz w ościeżnicy. Dzięki nim konstrukcje stalowe gwarantują dymoszczelność w klasie Sa S200. Dodatkowo założenie uszczelnień polepsza dźwiękoszczelność.

Ognioodporne przeszklenia i kratki wentylacyjne

Wszystkie drzwi przeciwpożarowe EI60 mogą być wyposażone w dodatkowe, ognioodporne przeszklenia. Możemy zaproponować także dołożenie kratek wentylacyjnych w rozmiarze 150×150 mm lub 130×150 mm. Elementy dostępne są na indywidualne zamówienie.

Szeroki wybór wyposażenia dodatkowego

Nasze produkty można w łatwy sposób dopasowywać do indywidualnych potrzeb i projektów. Mamy szeroki dostęp do akcesoriów sprzedawanych na indywidualne zamówienie. Nasze drzwi są wstanie stawić czoła najtrudniejszym wymaganiom projektowym w budynkach użyteczności publicznej, posiadamy możliwość wyprodukowania drzwi w najwyższych klasach wytrzymałości dostępnych w Polsce .Na stanie magazynowym w ciągłej sprzedaży posiadamy kilkaset sztuk drzwi jedno i dwuskrzydłowych dostępnych od ręki. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą

Sprawdź pozostałe nasze drzwi przeciwpożarowe

?>