TURIA 800x2100 – drzwi przeciwpożarowe EI30

Najwyższej jakości konstrukcje, wykonane z solidnych materiałów i produkowane z zastosowaniem najnowocześniejszych technologii. Drzwi przeciwpożarowe ze stali EI 30 wykonane są zawsze z solidnej blachy. Do budowy skrzydła wykorzystano blachę o grubości 0,8 mm, która tworzy konstrukcję o łącznej grubości 63 mm. We wnętrzu znajduje się specjalne wypełnienie wykonane z wełny mineralnej. Nie tylko ociepla ono konstrukcję, ale przede wszystkim gwarantuje odpowiednie zabezpieczenie PPOŻ. Drzwi stalowe podtrzymywane są przez trzy potężne zawiasy typu RF o dużej wytrzymałości i standardowo malowane proszkowo w kolorze RAL 7035. Oferujemy je w wersji z blachy ocynkowanej. Na specjalne zamówienie dostarczamy zawiasy ze stali nierdzewnej.

Wyposażenie podstawowe stalowych drzwi przeciwpożarowych

Wszystkie dostępne w naszej ofercie produkty o charakterze przeciwpożarowym EI 30, niezależnie od rozmiaru, są sprzedawane z wyposażeniem podstawowym, w którego skład wchodzi:

  • solidna ościeżnica kątowa CS5 wykonana z 1,5-milimetrowej blachy ocynkowanej,
  • standardowa klamka plastikowa U-form w czarnym kolorze z solidnym trzpieniem stalowym,
  • wpuszczany zamek, wkładka patentowa wraz z trzema kluczami.

Ościeżnica do montażu w murze

Zarówno podczas produkcji skrzydła, jak i samej ościeżnicy, do łączenia blach ocynkowanych nie stosuje się spawania, co zwiększa sztywność i wytrzymałość całej konstrukcji. Ościeżnica dodawana w standardzie do zestawu jest w kolorze RAL 7035 i ma konstrukcję kątową. Na specjalne zamówienie dostępne są również ościeżnice blokowe lub obejmujące. Na elementach znajdują się już specjalne otwory montażowe oraz miejsce na montaż uszczelki pęczniejącej.

Opcjonalna dymoszczelność w klasie Sa S200

Nasze profesjonalne produkty przeciwpożarowe można dodatkowo doposażyć w elementy zapewniające dymoszczelność. W drzwiach PPOŻ EI30 są przygotowane zagłębienia do montażu dodatkowych uszczelek. Wszystkie niezbędne akcesoria są u nas dostępne na specjalne zamówienie.

Stalowe drzwi PPOŻ EI 30 – wyposażenie dodatkowe

Dostępne w standardzie wyposażenie można zamienić na inne, jak również zamówić wiele elementów dodatkowych. Na drzwiach przeciwpożarowych mogą znaleźć się między innymi przeszklenia, jak również specjalne kratki wentylacyjne. Na życzenie możemy je doposażyć na przykład w szybkozamykacze, zworyelektromagnetyczne, zawiasy z najwyższej jakości stali nierdzewnej, automaty do otwierania, kontrolę dostępu i wiele innych.

Cała konstrukcja może mieć również inny niż standardowy RAL 7035. Do wyboru jest dowolny kolor z tej palety.

Sprawdź pozostałe nasze drzwi przeciwpożarowe

?>