Stalowe drzwi TURIA 1400 x 2100 – przeciwpożarowe EI30

Solidna ościeżnica kątowa, bezpieczne drzwi dwuskrzydłowe przeciwpożarowe EI30, zamek wpuszczany oraz estetyczne klamki plastikowe z metalowym trzpieniem. Nasze stalowe produkty spełniają najwyższe standardy jakości i cechują się bardzo uniwersalnym zastosowaniem. Konstrukcja skrzydła wykonana została z wykorzystaniem blachy ocynkowanej o grubości 8 mm, łączonej metodą bez spawania. Całość wypełniona jest wełną mineralną. Dzięki tym drzwiom można więc cieszyć się bezpieczeństwem PPOŻ i przy okazji dodatkową izolacją akustyczną. Każde skrzydło jest mocowane za pomocą trzech wytrzymałych zawiasów metalowych ocynkowanych RF od firmy Andreu Barbera S.L., opcjonalnie dostępnych w wersji ze stali nierdzewnej.

Stalowe ościeżnice CS5

Ich konstrukcja została wykonana z ocynkowanej blachy o grubości 1,5 mm, której łączenia także wykonane są bez stosowania spawów. Oferowaną w standardowym wyposażeniu ościeżnicę kątowa można zamienić na ościeżnicę blokową lub obejmującą.

Opcjonalna dymoszczelność drzwi stalowych

Nasze produkty są fabrycznie przystosowanie do zastosowania specjalnych uszczelek, które gwarantują dymoszczelność w klasie Sa S200. Odpowiednie uszczelki montowane są zarówno w skrzydle, jak i na ościeżnicy. Są one dostępne w naszej ofercie na specjalne zamówienie.

Klamki, otwory wentylacyjne i przeszklenie

Ogromną zaletą wyboru tych drzwi przeciwpożarowych EI30 jest duża dowolność ich konfiguracji pod indywidualne potrzeby. Standardowe klamki mają kształt U-form z metalowym rdzeniem i z plastikowym wykończeniem w czarnym kolorze. Opcjonalnie można jednak postawić na rozwiązania stalowe, gałki lub dźwignie paniczne.

Rozwiązaniem w drzwiach PPOŻ EI30 jest również montaż kratek wentylacyjnych oraz przeszklenia. Oba te elementy są dostępne w klasach ognioodporności EI30 oraz EI60. Kratki wentylacyjne można zamawiać w dwóch rozmiarach do wyboru. Ich montaż na skrzydle dozwolony jest maksymalnie na wysokości 500 mm.

Dowolne malowanie i dodatkowe akcesoria do drzwi przeciwpożarowych

W tych drzwiach przeciwpożarowych EI30 standardowy kolor to RAL 7035, ale jest możliwość złożenia indywidualnego zamówienia na inny kolor z tej palety.

Nasze produkty przeciwpożarowe to także możliwość zastosowania wielu elementów wyposażenia dodatkowego, w tym między innymi: elektrozaczepów, dodatkowych zamków, automatyki sterującej, dźwigni i sztang i wielu innych. Dzieki zastosowaniu różnych opcji i wariantów , nasze drzwi dwuskrzydłowe stalowe mają bardzo uniwersalne zastosowanie.

Sprawdź pozostałe nasze drzwi przeciwpożarowe

?>