Nasza oferta: -Drzwi przeciwpożarowe -Drzwi wielofunkcyjne stalowe -Drzwi przeciwpożarowe i wielofunkcyjne drewniane -Bramy przeciwpożarowe
Doortrade Sp. z o.o. Sp. k. ul. Łopuszańska 38 02-232 Warszawa tel.: 22 846 84 51, 22 868 35 20

Drzwi wielofunkcyjne stalowe

drzwi wielofunkcyjne stalowe drzwi wielofunkcyjne stalowe
Drzwi techniczne stalowe Drzwi techniczne stalowe Drzwi techniczne stalowe Drzwi techniczne stalowe Drzwi techniczne staloweDrzwi techniczne

Oferujemy bogaty asortyment ekonomicznych drzwi technicznych o wysokich parametrach użytkowych markowych producentów Andreu Barbera i Porta. Wielofunkcyjne drzwi techniczne znajdują szerokie zastosowanie w garażach, magazynach i obiektach gospodarczych jak piwnice, kotłownie.

Posiadamy drzwi:

wewnętrzne i zewnętrzne,
w szerokiej palecie kolorów,
wykonane z blachy ocynkowanej,
symetrycznej konstrukcji z uniwersalnymi zawiasami,
ze wzmocnionymi kratkami wentylacyjnymi,
wykonywane bez spawania,
kompletne do montażu.

Nowatorskie rozwiązania producentów sprawiają, że drzwi przemysłowe dostępne w naszej ofercie charakteryzują się dużą wytrzymałością, odpornością termiczną i akustyczną. Różne warianty pozwalają Klientom na wybór optymalnego dla siebie rozwiązania.

Uniwersalne przeznaczenie

Sposób i jakość wykonania oferowanych drzwi przemysłowych sprawia, że są one uniwersalne i możliwe do zastosowania w każdego typu obiektach. Dedykujemy je osobom ceniącym sobie przede wszystkim ekonomiczne rozwiązania, pragnące zachować walory estetyczne i użyteczne drzwi. Oprócz zastosowania w obiektach przemysłowych doskonale sprawdzają się w budynkach mieszkalnych, użyteczności publicznej lub zamieszkania zbiorowego.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą drzwi technicznych wielofunkcyjnych. Chętnie udzielimy odpowiedzi na pytania z Państwa strony, doradzimy, pomożemy w wyborze optymalnych rozwiązań dla danego projektu budowlanego.